za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Црниче


 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
 • Се издава Стан во нас Црниче
Се издава Стан во нас. Црниче Скопје / Црниче € 1200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 175 m2 Соби 4 Евид. број33380 Објавено 24-09-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно Ориентација Север Исток Запад

Комплетно луксузно наместен дуплекс во куќа со посебен влез, на првиот кат е влезно фоаје, кујна со трпезарија и дневна соба со излез на голема тераса, работна соба, бања, на фториот кат се една голема спална со сопствена бања и тераса, две помали спални соби со заедничка бања и тераса, гардеробер и утилити, има соларен систем и сопствено парно, и паркинг.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici