za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 400 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 82 m2 Соби 3 Евид. број26884 Објавено 29-03-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат Греење Градско парно

во близина н ОУ Песталоци во нова зграда , со инвертер клима, може веднаш да биде опремен по договор


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar
EUR 290

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar
EUR 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici