za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Центар - Универзална

  • Издава Стан во  нас Центар - Универзална
  • Издава Стан во  нас Центар - Универзална
  • Издава Стан во  нас Центар - Универзална
  • Издава Стан во  нас Центар - Универзална
  • Издава Стан во  нас Центар - Универзална

Издава Стан во нас. Центар - Универзална Скопје / Центар - Универзална eur 400 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 112 m2 Соби 4 Евид. број8108 Објавено 27-06-2019
активен
Телефон

+14м2 тераси.
Станот е со три спални, дневна, кујна, трпезарија, балкон и бања, гостинско вц.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid