za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Тафталиџе 2

 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 2

Издава Стан во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 eur 550 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 114 m2 Соби 4 Евид. број31308 Објавено 11-04-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно

Опремен стан - кат од куќа со посебен влез. 114м2 со 3 спални соби, две бањи, утилити, подно греење, аларм НОВ НЕВСЕЛУВАН.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici