za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Издава Стан во нас Тафталиџе 1

Издава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 eur 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 82 m2 Соби 3 Евид. број33816 Објавено 11-01-2020
активен
Телефон
Спрат 4 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг

Издаваме реновиран празен стан во Тафталиџе во близина на Веро. Станот има 2 спални соби, 2 купатила и убава пространа дневна. Станот се издава празен со целосно опремена кујна и купатило. Станот се издава за живеење или за деловна намена.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NOV STAN VO CENTAR
EUR 250

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NOV STAN VO CENTAR

Соби 3 Квадратура 62 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CENTAR
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CENTAR

Соби 2 Квадратура 40 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid