za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Тафталиџе 1

  • Издава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Издава Стан во  нас Тафталиџе 1
  • Издава Стан во  нас Тафталиџе 1

Издава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 eur 220 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 65 m2 Соби 2 Евид. број9641 Објавено 12-09-2019
активен
Телефон

Посебно една спална, дневна со трпезарија и кујна, бања и 2 балкона.Има лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid