za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Козле

 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле
 • Издава Стан во нас Козле

Издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле eur 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 100 m2 Соби 4 Евид. број33025 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава убав наместен стан во Козле од 73м2 плус тераса 27м2.Станот располага со две детски соби и една спална,едно купатило плус гостински тоалет.Греењето е на сопствено парно.Располага со сопствена гаража.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAJ KATOLICKA
EUR 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAJ KATOLICKA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR NOVA ZGRADA
EUR 350

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO CENTAR NOVA ZGRADA

Соби 3 Квадратура 60 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

Соби 2 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo