za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Козле

  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле

Издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле eur 190 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 43 m2 Соби 2 Евид. број7312 Објавено 02-09-2019
активен
Телефон

Реновиран стан со поглед на Водно со една спална, дневна со кујна, бања и тераса. Има подрум. Нема лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 370

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR KAJ KALA
EUR 500

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR KAJ KALA

Соби 3 Квадратура 80 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola