za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Козле

  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле
  • Издава Стан во  нас Козле

Издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле eur 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 68 m2 Соби 3 Евид. број1511 Објавено 02-12-2018
активен
Телефон

Релативно нов стан, само со елементи од кујна. Има дневна со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, тоалет и два балкони. Станот е со преубав поглед кон Водно на мирна и тивка локација. Има и сопствен паркинг во самата зграда. Со лифт.
Може за живеење или за дел.простор.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola