za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Карпош 1


 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
 • Се издава Стан во нас Карпош 1
Се издава Стан во нас. Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 51 m2 Соби 2 Евид. број36571 Објавено 09-06-2022
активен
Телефон
Спрат 1 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Ориентација Север

Се издава стан со нов мебел и електрични апарати за домакинство.Зградата е енергетски многу ефикасна со одлична топлинска и звучна изолација,
- Посебна спална соба со голем вграден плакар со 3 лизгацки врати
-отворен убав поглед према зеленило и не гледа во некои згради- нема сопсвен паркинг, но позади зграда има простор за паркирање кое е во неопределена сопственост.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2
Се издава стан 43м2Карпош 2
€ 270

Се издава стан 43м2,Карпош 2

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава двособен стан 49м2Карпош 3
€ 250

Се издава двособен стан 49м2,Карпош 3

Соби 2 Бањи Квадратура 49 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје