Се издава Стан во нас. Капиштец


 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
 • Се издава Стан во нас Капиштец
Се издава Стан во нас. Капиштец Скопје / Капиштец € 900 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 120 m2 Соби 5 Евид. број37680 Објавено 17-03-2023
активен
Телефон
Спрат приземје Паркинг Гаража Ориентација Исток

Се издаваат два стана во Капиштец погодни за живеење и канцеларии (деловна намена) во сутерен. Становите се наогаат веднаш до влезот на Завод за рехабилитација. Ориентирани се на исток и запад. Зградата е направена 2020 година. 2 паркинг места во подземна гаража. Двата стана може да се спојат со врата. Едниот е 62м²,а другиот е 58м². Ке бидат слободни од 15 јуни 2023 година. Може да се резервираат со капaр еднa зaкупнинa. Еднa киријa неповрaтен aвaнс. Минимум договор нa две години
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 62м2Капиштец
€ 300

Се издава трособен стан 62м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје