za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Капиштец

 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
 • Издава Стан во нас Капиштец
Издава Стан во нас. Капиштец Скопје / Капиштец eur 300 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 70 m2 Соби 2 Евид. број33430 Објавено 25-04-2020
активен
Телефон
Спрат 12 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ

Луксузно наместен стан во Капиштец. Целосно реновиран. Јужна страна со прекрасен поглед на Водно и паркот во Капиштец. Глема дневна соба со трпеѕарија и кујна, една голема спална соба. Купатило о проточен бојлер што овоѕможува топла вода во секое време, гостинско ВЦ. Големи помошни простории со машина ѕа перење, може да биде втора кујна.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC
MKD 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici