za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. К.Вода

 • Издава Стан во нас КВода
 • Издава Стан во нас КВода
 • Издава Стан во нас КВода
 • Издава Стан во нас КВода
 • Издава Стан во нас КВода
 • Издава Стан во нас КВода

Издава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода eur 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 67 m2 Соби 3 Евид. број28881 Објавено 21-05-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ

Се издава трособен стан во Кисела Вода кај О.У. Дуња. Комплетно наместен и многу топол стан со две спална соби, голема дневна со трепезарија, тераса и подрум.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici