mk Се издава Стан во нас. Водно 800€ - 55017

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Водно


 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
Се издава Стан во нас. Водно Скопје / Водно € 800 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 78 m2 Соби 3 Евид. број83 Телефон
Спрат 3 кат 3 кат Ориентација Југ Исток

Се издава сосема нов луксузен стан со прекрасен поглед на планина и југоисточна ориентација, со 72м2 станбена површина и 6м балкон во новиот ексклузивен резиденциски комплекс „Панорама резиденс“ на Водно. Станот располага со пространа дневна и трпезарија, кујна, 2 спални соби, 1 бања, кабинет и балкон како и има централен систем за ладење и греење, индивидуално греење на струја и едно паркинг место.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО
MKD 0

ОДЛИЧНО ОПРЕМЕН СТАН НА ВОДНО

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО УРЕДЕН СТАН НА ВОДНО

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје