za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Водно

  • Издава Стан во  нас Водно
  • Издава Стан во  нас Водно
  • Издава Стан во  нас Водно
  • Издава Стан во  нас Водно

Издава Стан во нас. Водно Скопје / Водно eur 500 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 90 m2 Соби 3 Евид. број31825 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон
Спрат 4 кат Греење Градско парно

Модерно наместен стан, на добра локација во близина на Клинички центар. Две спални соби, 2 тераси и 2 тоалета


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Квадратура 51 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 350

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Квадратура 57 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid