za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Водно

 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
 • Издава Стан во нас Водно
Издава Стан во нас. Водно Скопје / Водно eur 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број26365 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Високо приземје, 3м од едната страна. Функционален распоред, спалните соби се одвоени со ходник од дневниот дел. Тераса со убав поглед. Внатрешни врати медијапан. Бања со природна вентилација. Во близина Турска Амбасада, под Панорама во нова зграда. Обезбдено паркинг место. Сопствено парно греење. Во непосредна близина има градинка, а недалеку има училиште и маркети.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 350

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici