mk Се издава Стан во нас. Аеродром 250€ - 56880

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Аеродром


 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
 • Се издава Стан во нас Аеродром
Се издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 40 m2 Соби 2 Евид. број138 Објавено 13-09-2022 Телефон
Спрат 1 кат 1 кат

Се издава двособен наместен стан во Аеродром кај поликлиниката Јане Сандански. комплетно уреден со градско парно
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје