za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Ѓ.Петров

  • Издава Стан во  нас ЃПетров
  • Издава Стан во  нас ЃПетров
  • Издава Стан во  нас ЃПетров

Издава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров eur 180 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Соби 3 Евид. број33792 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Трособен стан во нова зграда во близина на школото Мирче Ацев, две спални соби, дневна со кујна и трпезарија, 2 тераси. Греење со панели.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola