za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Ѓ.Петров


 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
 • Се издава Стан во нас ЃПетров
Се издава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 170 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 47 m2 Соби 2 Евид. број21912 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава полунаместен стан кујна, и тоалет без електрични апарати,дневна со комода и тросед,и плакари во спална и во ходник.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici