za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Црниче

 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче
 • Издава Куќа во нас Црниче

Издава Куќа во нас. Црниче Скопје / Црниче eur 1100 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 350 m2 Соби 5 Евид. број390 Објавено 03-04-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно Паркинг Гаража

Цената е за празна (1400 евра за наместена). Нова куќа на 3 нивоа плус подрум. 7 спални , + втора дневна со вградена кујна на поткровје, има + 35 м2 подрум, тераси, 2 гаражи (14+17 м2), паркинг за 2 возила, двор 304 м2 со летниковец. Моментално со комплет кујни и плакари, може и наместена


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE
EUR 3500

DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Соби 10 Бањи Квадратура 540 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 400

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 3 Бањи Квадратура 85 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici