za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Трнодол

 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол
 • Издава Куќа во нас Трнодол

Издава Куќа во нас. Трнодол Скопје / Трнодол eur 1000 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 220 m2 Соби 4 Евид. број10019 Објавено 02-04-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

не е лепенка, + 2 (гостински) соби со посебен влез.
Куќа во Трнодол, со прекрасно среден свор, поглед кон цело Скопје, на само 3 км од центарот на градот.
На 2 ката, опремена со нов мебел, 5 спални соби, 2 купатила со џакузи, дневна од 40 м2, гаража, паркинг за 2 возила


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici