mk Се издава Куќа во нас. Тафталиџе 1 1,500€ - 57161

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Тафталиџе 1


 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Куќа во нас Тафталиџе 1
Се издава Куќа во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 1500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 300 m2 Соби 5 Евид. број3048 Објавено 19-10-2022
активен
Телефон
Спрат приземје Гаража Да Греење Сопствено парно

лепенка, 6сп.соби,паркинг за 4 возила, греење-струја/нафта/пелети), позади Малечен до 01.01.2023 е издадена
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува кат од куќа 95м2Тафталиџе
€ 350

Се изнајмува кат од куќа 95м2,Тафталиџе

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2
СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

Соби 4 Бањи Квадратура 165 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје