za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Тафталиџе 1

  • Издава Куќа во  нас Тафталиџе 1
  • Издава Куќа во  нас Тафталиџе 1
  • Издава Куќа во  нас Тафталиџе 1
  • Издава Куќа во  нас Тафталиџе 1
  • Издава Куќа во  нас Тафталиџе 1
Издава Куќа во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 eur 200 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 65 m2 Соби 3 Евид. број28929 Објавено 18-01-2020
активен
Телефон
Спрат приземје

Во близина на Нова, дел од куќа со посебен влез, не е со нов мебел, не е реновирана


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici