za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Козле

  • Издава Куќа во  нас Козле
  • Издава Куќа во  нас Козле
  • Издава Куќа во  нас Козле

Издава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле eur 2500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 360 m2 Соби 5 Евид. број19320 Објавено 05-04-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно

на прв кат има -дневна,трпезарија,кујна,купатило и помошна просторија-, втор кат има- 4 спални со две купатила-, на трет кат има отворен простор од 40м2 и тараса од 20м2 со поглед кон Водно,овој дел моментално е теретана.Секоја соба има свој балкон и клима,во големото купатило има џакузи,куќата е комплетно наместена ,но може да се издава и празна зависно од побарувањето


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici