za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Козле

 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
 • Издава Куќа во нас Козле
Издава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле eur 800 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 250 m2 Соби 4 Евид. број31484 Објавено 04-04-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Паркинг Откриено паркинг место

со полусутерен 40 м2. Нова куќа, недалеку од Канела. Приземје дневна со денивелација, кујна, вц, мала тераса.
1-ви кат 2 спални соби и бања. 2-ри кат студио (мала дневна со спална, бања и голема тераса. Мал двор, паркинг за 2 возила. Алуминиумски прозори со електрични ролетни, паркет од јасен, квалитетна керамика...


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici