mk Се издава Куќа во нас. Водно 900€ - 54532

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Водно


 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
Се издава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно € 900 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 115 m2 Соби 2 Евид. број35480 Објавено 07-10-2021
активен
Телефон
Спрат - Паркинг Откриено паркинг место

централно греење со две спални по 18 м2
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава семејна куќа 120м2Водно
€ 180000

Се продава семејна куќа 120м2,Водно

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2
Се издава куќа 240м2Сопиште
€ 1500

Се издава куќа 240м2,Сопиште

Соби 6 Бањи Квадратура 240 m2
Се издава куќа 400м2Пржино
€ 1700

Се издава куќа 400м2,Пржино

Соби 10 Бањи Квадратура 400 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје