za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Водно

 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
 • Издава Куќа во нас Водно
Издава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно eur 1500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 250 m2 Соби 5 Евид. број33849 Објавено 18-09-2020
нов
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно

Нова куќа на 3 нивоа. Приземје 85 м2 (днввна, кујна, трпезарија, тераси), 1-ви кат 78 м2 (3 спални, бања, 2 тераси...), поткровје 75 м2 (3 спални, фитнес, бања...)


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici