za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Бардовци

 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци
 • Издава Куќа во нас Бардовци

Издава Куќа во нас. Бардовци Скопје / Бардовци eur 1 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 350 m2 Соби 5 Евид. број32908 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Нова куќа, во рамниот дел на населбата. Вкупно 5 спални соби (од кои 1 со сопствено купатило), во сутерен 2-ра дневна и една од спалните (како гостински дел). Греење на пелети и на струја, има Даикин фенкојлери, соларни панели, Даикин фенкојлери, двор со зеленило и фонтана, паркинг за 3-4 возила,


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo