za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче

Издава Деловен простор во нас. Црниче Скопје / Црниче eur 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 1000 m2 Соби 9 Евид. број33058 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Се издава деловен простор/куќа, поранешна амбасада. 14канцеларии со купатила + 5канцеларии без купатила. Централно греење и ладење. Голема сала за 100гости, паркинг место за 20возила.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 400

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 3 Квадратура 85 m2
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CRNICE
EUR 220

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CRNICE

Соби 2 Квадратура 47 m2
DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE
EUR 3500

DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Соби 10 Квадратура 540 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola