za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле
 • Издава Деловен простор во нас Козле

Издава Деловен простор во нас. Козле Скопје / Козле eur 1200 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 207 m2 Соби 0 Евид. број32148 Објавено 12-05-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

комплетно наместен хотел со 6 апартмани, разработен со пристојна клиентела.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici