za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2
 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2
 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2
 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2
 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2
 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2
 • Издава Деловен простор во нас Карпош 2

Издава Деловен простор во нас. Карпош 2 Скопје / Карпош 2 eur 1320 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 120 m2 Соби 9 Евид. број31724 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон
Спрат 2 кат Греење Градско парно

кај Мида, океански простор, издвоени 2 канцеларии, 2 тоалети


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo