za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно
 • Издава Деловен простор во нас Водно

Издава Деловен простор во нас. Водно Скопје / Водно eur 450 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 95 m2 Соби 0 Евид. број33181 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Недалеку од поранешна Словенечка амбасада, во куќа. Отворен океански простор, 1 канцеларија, ч.кујна и бања. Има паркинг во дворот


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Квадратура 51 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 350

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Квадратура 57 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola