za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Аеродром


  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
Се издава Деловен простор во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 29 m2 Соби 0 Евид. број33998 Објавено 25-02-2020
активен
Телефон
Спрат сутерен

Издаваме комплетно реновирн локал со површина од 19м2 +магацин 10м2.Локалот има високо квалитетен ламинат,тоалет со керамички плочки и нова санитарна опрема,како и магацин со пвц под,Локалот е застаклен со алуминиумски термопан стакла со висока енергетска ефикасност.КЛокалот поседува и инвертер клима.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje