za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам реновиран стан

  • Издавам реновиран стан
  • Издавам реновиран стан
  • Издавам реновиран стан
  • Издавам реновиран стан

Издавам реновиран стан Скопје / Тафталиџе 2 EUR 240 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Соби 2 Евид. број Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат - Подрум Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Станот е комплетно реновиран и наместен. Локацијата е Тафталиџе 2 на последна 24-ка. Станот е на трети кат со поглед кон Водно, во мирно и тивко соседство.


ЕлизабетаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici