za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам / Изнајмувам стан во Ново Лисиче (Последна 5ка)

 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка
 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка
 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка
 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка
 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка
 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка
 • Издавам Изнајмувам стан во Ново Лисиче Последна 5ка

Издавам / Изнајмувам стан во Ново Лисиче (Последна 5ка) Скопје / Н.Лисиче EUR 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 64 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Се издава трособен стан со површина од 64м2 во Ново Лисиче, кај Рамсторот.

Станот е ненаместен и располага со дневна соба, 2 спални соби, кујна, едно мало и едно големо купатило.

Станот се наоѓа на 3ти спрат, зградата има лифт, на располагање и едно паркинг место во гаражата под зградата.

Зградата има приклучок за централно греење (парно), значи има можност да се пушти парното.

----
Iznajmuva , Iznajmuvam , Izdava , Izdavam , Изнајмува , Изнајмувам , Издава, Издавам


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеотоBoban StojanovskiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE
EUR 150

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE

Соби 1 Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid