za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR

  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR
  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR
  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR
  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR
  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR
  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR
  • SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR

SE PRODAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 60m2 SO DVOR Скопје / Тафталиџе 1 EUR 1150 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 26-08-2019 Телефон

Tрособен стан од 60м2, со две спални соби, купатило, пространа дневна соба со трпезарија и кујна, гратис двор и паркинг место.
Целосна контрола на домот од било каде во светот, вклучувајќи ја и Паметната Видеодомофонија која ви овозможува увид на влезот и на вашите посетители, да разговарате со нив и да им отворите врата дури и кога сте надвор од домот.Паметна контрола од далечина над сите Светла и цела Струја, Бојлер, Ладење, Греење и повик на Лифт, за максимален комфорт и сигурност во домот.
ТЕРМО БЛОК 20cm (Енергетско Ефикасен - Термо изолација; Звучна изолација; А1 класа на незапаливост; Трајност над 100 години; огромна Сеизмолошка издржливост)

SONICBOARD двојна облога од гипс картон со засилена звучна изолација - Rw фактор 62 db (дополнителна звучна изолација помеѓу станови и ходници, особено на становите кои се наоѓаат до лифтот) од производителот KNAUF

МИНЕРАЛНА ВОЛНА (заштита од пожар - А1 класа; Термичка удобност; Звучна заштита; попустливост на Пареа - ѕид што дише, без мувла и влага, и здрава клима во становите) од производителот KNAUF

Независен Мулти-Сплит систем во секој стан за ладење и греење, кој овозможува природно струење на воздухот, без бука и прашина.

Енергетско ефикасен за беспрекорна удобност, дизајниран да заштеди до 65% од потрошувачката на енергија, со овозможена независна контрола на температура во секоја соба со инвертер единица и oнлајн контрола на Ладење/Греење од било каде во светот, преку апликација за телефон.


FILIPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 55000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 2 Квадратура 48 m2
NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2
MKD 11

NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2

Соби 3 Квадратура 60 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, продазба станови во Oхрид