za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче
  • Стан Ново Лисиче

Стан Ново Лисиче Скопје / Аеродром EUR 35000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 38 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

АГЕНСИ продава убаво мало станче во Ново Лисиче - Реонски Центар. Станот е градба 2005.

Станот се наоѓа на 7 кат од 7 со косини. Над него има соби од лифтот и заеднички остави од зградата. Има бетонска плоча и кровна конструкција.

Ориентацијата е Југозапад. Во зградата има лифт. Има централно греење – парно.

Станот е 2 собен. Има 1 дневна соба, 1 спална соба, 1 купатило, кујна, претсобје ходник и тераса. Делумно е реновиран.

Станот е со големина од 32м2 + 6м2 тераса + 5м2 подрум. Има доволно слободен паркинг пред зградата.

Се продава со клима и вградена кујна. Има чист имотен лист без оптеретувања.

Цената на станот е 35.000 Евра со можност за договор. Повелете да го разгледате да се договориме.

Александар АГЕНСИ


Александар СилјаноскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, Stan vo Ohrid