za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

 • Издава во нас Капиштец
 • Издава во нас Капиштец
 • Издава во нас Капиштец
 • Издава во нас Капиштец
 • Издава во нас Капиштец

Издава во нас. Капиштец Скопје / Капиштец eur 300 За издавање

Категорија Квадратура 55 m2 Соби 3 Евид. број7217 Објавено 23-11-2017
активен
Телефон

Деловен простор со 3 канцеларии.Има кујна и вц.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC
MKD 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC

Соби 2 Квадратура 40 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi vo Kumanovo, stanovi za izdavanje vo bitola