za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Д. Маало

 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало
 • Издава Стан во нас Д Маало

Издава Стан во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 450 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 100 m2 Соби 3 Евид. број7145 Објавено 28-05-2017
активен
Телефон

Станот е луксузно наместен. Се состои од дневна, кујна, трпезарија, балкон, бања и две спални. Нема лифт.
Паркинг од Поц.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN NEVSELEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 750

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN NEVSELEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 70 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 330

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 2 Квадратура 48 m2
DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 500

DOMIK IZDAVA LUX 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO.

Соби 3 Квадратура 70 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, prodavam stan vo Bitola, Stan vo Ohrid