za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar
 • Издава Стан во нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 450 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 77 m2 Соби 3 Евид. број992 Објавено 02-10-2017
активен
Телефон

Нов,модерно наместен стан.Има дневна со трпезарија и кујна,две спални соби,бања,посебен гостински тоалет, утилити и тераса.Со гаража.Има лифт.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2
Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Квадратура 18 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR
EUR 600

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR

Соби 0 Квадратура 100 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, prodavam stan vo Bitola, Stan vo Ohrid