za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Аеродром

  • Издава Стан во  нас Аеродром
  • Издава Стан во  нас Аеродром

Издава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 0 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 74 m2 Соби 3 Евид. број9861 Објавено 25-07-2018
активен
Телефон

Нов невселуван панорамски стан во Sky City со поглед на три страни. Има две спални, дневна со трпезарија и кујна и бања. Станот е полунаместен со кујна, бања и гардеробер во ходник. Има лифт. Има паркинг.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Квадратура 55 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, продазба станови во Oхрид, prodavam stan vo Bitola