za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ нас.АЕРОДРОМ 68м2, 65 000€

  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€
  • ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ насАЕРОДРОМ 68м2 65 000€

ПРОДАВА СТАН ВО СКОПЈЕ нас.АЕРОДРОМ 68м2, 65 000€ Скопје / Аеродром EUR 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

ПРОДАВА СТАН во СКОПЈЕ нас.АЕРОДРОМ 68м2, на 3 ти кат, источна страна, со подрум, во близина на Мајчин Дом. Веднаш вселив.


СнежанаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, Stanovi vo Kumanovo