za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Д. Маало

 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало
 • Продава Стан во нас Д Маало

Продава Стан во нас. Д. Маало Скопје / Д. Маало eur 97000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 98 m2 Соби 3 Евид. број1637 Објавено 19-08-2016
активен
Телефон

трособен стан на одлична локација,во Дебар маало, на трети кат, во зграда од три ката. Две нивоа, отворен поглед кон Водно. Две спални соби, со можност за три, гостински тоалет, големо купатило со природна вентилација, дневна соба со трпезарија, издвоена кујна со вградени елементи, блиндор сигурносна врата, подрум 10м2, сопствено паркинг место - гратис. Целата квадратура е во Имотен нема лифт


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 69000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 60 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
EUR 66000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Квадратура 60 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, prodavam stan vo Bitola, Stanovi vo Kumanovo