za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Стан во населба маџари.

  • Стан во населба маџари
  • Стан во населба маџари

Стан во населба маџари. Скопје / Маџари MKD 11 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 59 m2 Соби 3 Евид. број Објавено 22-07-2019 Телефон

Се продава стан во населба маџари,
1-кујна,1-дневна,1-спална,тараса,подрум.
Со сопсвен паркинг.


АдоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA LUX 3 SOBEN STAN KAJ RAMSTOR VODNO
EUR 83200

DOMIK PRODAVA LUX. 3 SOBEN STAN KAJ RAMSTOR VODNO

Соби 3 Квадратура 64 m2
DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
EUR 110000

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC

Соби 3 Квадратура 110 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA
EUR 1200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA

Соби 4 Квадратура 200 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola