za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Се издава стан
  • Се издава стан
  • Се издава стан

Се издава стан Скопје / Аеродром EUR 400 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 100 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Станот има три спални соби,две купатила,дупла дневна соба,тераса.Станот е на приземје.Цена по договор.


ЈулеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Квадратура 55 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi vo Kumanovo, prodavam stan vo Bitola