za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Деловен простор во нас. Аеродром

 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром
 • Продава Деловен простор во нас Аеродром

Продава Деловен простор во нас. Аеродром Скопје / Аеродром eur 66300 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 52 m2 Соби 7 Евид. број21650 Објавено 25-01-2018
активен
Телефон

Дел. простор е со поглед према Железничка станица, има тоалет, греењето не е сеуште инсталирано. Дел.простор е со и.л. Има големи излози


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, prodavam stan vo Bitola