za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Чист Плац во нас. Пржино

 • Продава Чист Плац во нас Пржино
 • Продава Чист Плац во нас Пржино
 • Продава Чист Плац во нас Пржино
 • Продава Чист Плац во нас Пржино
 • Продава Чист Плац во нас Пржино
 • Продава Чист Плац во нас Пржино

Продава Чист Плац во нас. Пржино Скопје / Пржино eur 240000 За продавање

КатегоријаЧист Плац Квадратура 525 m2 Соби -1 Евид. број8225 Објавено 03-01-2018
активен
Телефон

плац со барака и доградба, на главната улица, има маркица за градба.А1, п+2+птк, основа 222м2, максимална 888м2, висина 10.20. на последна 16ка. бараката со доградба е 196м2-легализирана и гаража од 22м2


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, stanovi za izdavanje vo bitola, Stan vo Ohrid