za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Мичурин

 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин
 • Продава Стан во нас Мичурин

Продава Стан во нас. Мичурин Скопје / Мичурин eur 79000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 83 m2 Соби 3 Евид. број3176 Објавено 10-08-2015
активен
Телефон

Простран трособен стан со две купатила, шпајз и две тераси.Последен кат со рамни тавани(бетонска плоча)со лифт.Можност да се изведе и трета спална.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola