za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Карпош 3

  • Продава Стан во  нас Карпош 3
  • Продава Стан во  нас Карпош 3
  • Продава Стан во  нас Карпош 3
  • Продава Стан во  нас Карпош 3
  • Продава Стан во  нас Карпош 3

Продава Стан во нас. Карпош 3 Скопје / Карпош 3 eur 120000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 173 m2 Соби -1 Евид. број9143 Објавено 29-03-2019
активен
Телефон

Дуплекс стан на две нивоа.Доле 56 м2 горе 67 м2.
Две големи спални има горе,два гардеробери.60 м2 тераса.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER
EUR 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN VO CITY TOWER

Соби 2 Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, prodavam stan vo Bitola, stanovi za izdavanje vo bitola