za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Железара

 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара
 • Продава Стан во нас Железара

Продава Стан во нас. Железара Скопје / Железара eur 60000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 75 m2 Соби 2 Евид. број8041 Објавено 12-03-2019
активен
Телефон

Има голема дневна со трпезарија, кујна, спална, голем ходник со остава, реновиран тоалет, балкон и подрум. Има клима, пвц прозорци со вариолајт ролетни, паркет. Има лифт. Има безплатен паркинг. Има можност за преуредување и преградување на уште една спална.


Bozinoski NedvizniniВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини< Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi vo Kumanovo, prodavam stan vo Bitola